Nehnuteľnosti
Beňadiková VI
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- Sídlo
- Beňadiková
- Od roku
- 2006
- IČO
- 42 056 519
Beňadiková VI
Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Sídlo
- 032 04 Beňadiková
- Na trhu od
- 29. decembra 2006
- IČO
- 42 056 519
- Právna forma
- Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Odbor (SK NACE 68.32)
- Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Organizácia v číslach
- 19
- rokov na trhu
- 2006
- rok vzniku
O organizácii
Spoznajte Beňadiková VI
Beňadiková VI je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom na adrese 032 04 Beňadiková. Zapísaná je od 29. decembra 2006 (Register spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy“ (68.32).
Základné údaje
- Obchodné meno
- Beňadiková VI
- Právna forma
- Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- IČO
- 42 056 519
- Dátum vzniku
- 29. decembra 2006
- Sídlo
- 032 04 Beňadiková
- Register spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Okresný úrad Žilina, oddiel 38, vložka č. 2006
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 68.32)
- Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Beňadiková VI zaoberá
SK NACE 68.32
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Beňadiková VI?
Sídlo je na adrese 032 04 Beňadiková.
Čím sa Beňadiková VI zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy“ (68.32).
Aké je IČO – Beňadiková VI?
IČO je 42 056 519.
Kedy vznikla Beňadiková VI?
Vznik: 29. decembra 2006. Na trhu pôsobí 19 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
032 04 BeňadikováRegistrový súd: Okresný úrad Žilina
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.